چاپ لیبل | طراحی لوگو | چاپ ست اداری | چاپ برچسب اموال | چاپ کاتالوگ | چاپ تراکت RSS

تهران، افسریه : 33650017  -  33650016
چهارشنبه - ۲۹ اسفند - ۱۳۹۷
Mar 20 2019

قیمت های درج شده در سایت بروز نیستند برای دریافت قیمت جدید لطفا تماس بگیرید

33650016 - 33650017 - 021

ارسال رایگان در تهران برای خریدهای بالای 150 هزار تومان

 فاکتور کاربن دار

 کاغذ کاربن لس (خودکپی) چیست؟

کاغذ کاربن لس به نوعی همان کار کاغذ کاربن دار را انجام میدهد با این تفاوت که عملا هیچ نوع کاربنی را مشاهده نمیکنید و هرگز دستانتان را سیاه و کثیف و سطل زباله تان را بیهوده پر نمیکند . بدینوسیله در مصرف کاغذهایی که صرف تولید کاربن میگردند صرفه جویی بزرگی صورت میگیرد که نتیجه آن قطع کمتر درختان می باشد که موجب حفاظت از محیط زیست است .

 

کاغذ کاربن لس چگونه کار میکنید؟

این صفحات در اصل به کپسول های میکروسکپی آغشته شده اند که ترکیب آنها موجب ایجاد رنگ و انعکاس رنگ بر روی صفحه زیرین میگردد.

 

 

طرز کار این نوع کاغذها بدین صورت است که وقتی هر نوع فشار مکانیکی مثل فشار ناشی بر اثر نوشتن یا تایپ کردن بر روی این کاغذها وارد می شود کپسول های رنگی قسمت صفحه رو ، که قسمت زیرین آن دارای یک لایه روکش از کپسول های رنگی مذکور میباشد آزاد شده و با کپسولهای صفحه زیر که قسمت روی آن آغشته شده است ترکیب شده و یکی از آنان دیگری را تقویت کرده و رنگ مشکی یا آبی را (با توجه به نوع کپسول ها) منعکس می نمایند و کاغذ به این رنگ آغشته میگردد صفحات میانی کاغذهای بیش از 2 نسخه هم روی آنها و هم پشت آنها به این کپسولها آغشته میگردد و به علت 2 بار آغشته شدن است که گرماژ یا وزن کاغذهای میانی سبکتر از کاغذهای اول و آخر میباشد .

هر سطح این کاغذها پوشیده شده از میلیون ها کپسول میکروسکپی میباشد که کاملا خشک شده است . در اصل محلولی از کپسول های رنگی بی رنگ (در ظاهر) و روغن مخصوص میباشد که تماما بوسیله کپسول های پلاستیک مانندی پوشیده شده اند که در اثر فشار شکسته میشوند نسخه های کپی (برگه های دوم، سوم و چهارم) کاغذهای کاربن لس جهت افزایش کاربرد در تفکیک اسناد تولید و افزایش سرعت گردش امور اداری در رنگ بندی های متفاوت عرضه میگردند.

 

 

تعرفه چاپ فاکتور کاربن دار با دستگاه ریسوگراف (سیاه و سفید) :


 

در فاکتورهای کاربن دار  یا کاربن لس (NCR) نیازی به استفاده از کاغذ کاربن نمی باشد .

کاغذ کاربن دار یا خود کپی ،(کاربن لس) یا NCR این کاغذها زمان مصرف دارند و پس از تاریخ مصرف , حساسیت خود را ازدست می دهند .

برگ اول کاغذ های کاربن دار سفید می باشد و برگهای بعدی کاغذ کاربن دار  یا همان کاربن لس می تواند آبی ، سبز ، صورتی و زرد باشد .

بسته به نوع استفاده و نیاز ما به کاغذ های کاربن دار (کاربن لس) می توان از هر کدام از این رنگها استفاده نمود .

 

 فاکتور کاربن دار ncr

درباره ما

مائده دیزاین طراحی لوگو

طراحی لوگو برای تمام سلایق و با در نظر گرفتن تمام اصول حرفه ای ، طراحی لوگو ، آرم یا نشانه خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از ما بخواهید .

آدرس :

آدرس : تهران افسریه بلوار خاتم الانبیاء، بلوار قائم، خیابان هنرستان، 16 متری دوم، مدنی 6 پلاک 11 زنگ اول
تلفن تماس : 33650017  -  33650016 - 021
فکس : 89776276
تلگرام : 09198004650
ایمیل : kgpr.ir[at]gmail.com
ساعت کار : 8/30 صبح الی 5 بعد از ظهر

چاپ لیبل