طراحی و چاپ کارت ویزیت

طراحی و چاپ کارت ویزیت

كارت ویزیت از ساده ترین ابزارهای ارتباطی محسوب میشود. هدف از طراحی و چاپ کارت ویزیت، اعلام مشخصات كلی و نمایش اطلاعات لازم برای برقراری تماسهای آتی است. علاوه بر این كارت ویزیت بخشی از شخصیت شما و بخشی از هویت شركتی كه در آن مشغول به كار هستید را در خود جای داده است.

 مشكل اساسی در استفاده از كارت ویزیت این است كه اغلب كارت ویزیتهای ارائه شده به مشتریان بعد از چند دقیقه به جایی بهتر از سطل آشغال راه نمی یابند. این اتفاق عجیبی نیست. خود شما هم با اغلب كارتهای ویزیت دریافتی همین كار را می كنید.

افراد بانفوذ و مهمتر، تعداد كارت ویزیتهای بیشتری دریافت می كنند و چون امكان بایگانی و نگهداری همه كارتها برایشان میسر نیست، در اولین فرصت خود را از شر كارتها خلاص می كنند.

 شاید برای شما هم پیش آمده كه بعد از گذشت مدتی به اطلاعات یكی از شركای تجاری احتیاج پیدا كنید ولی چون كارت ویزیت آن فرد را دور ریخته اید برای برقراری تماس با مشكل مواجه شده اید. مطمئن باشید این داستان تكراری برای برخی از مشتریان شما هم اتفاق می افتد. حالا اگر آن مشتری از مشتریان مهم شما باشد این امر می تواند منجربه از دست دادن فرصتی مناسب شود.

راه حل چیست؟

برای از دست ندادن اینگونه فرصتها یك ابزار طلایی وجود دارد : ارائه كارت ویزیت با طراحی زیبا و ماندگار

تفاوت اصلی این دسته از كارت ویزیتها با سایر كارتها، استفاده مناسب از خلاقیت و خرج كردن كمی ذوق است. اگر كارت ویزیتی طراحی و تهیه كنید كه با كارتهای متداول متفاوت باشد و عنصر خلاقیت به درستی در آن خرج شده باشد. مدت عمر كارت ویزیت شما افزایش خواهد یافت و این یعنی امكان بهره مندی بیشتر از فرصتها.

طراحی و چاپ کارت ویزیت
تعرفه طراحی و چاپ کارت ویزیت

برای ماندگاری کارت ویزیت شما می توانید کارت ویزیت فلزی سفارش دهید.

مجموعه ما تولید کننده کارت ویزیت استیل می باشد، که جهت مشاهده می توانید به صفحه پلاک فلزی مراجعه نمایید.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *