تهران، افسریه : 33650017  -  33650016

مهمترین کار پس از ثبت یک شرکت طراحی و ساخت مهر متناسب با نام شرکت و نوع فعالیت آن شرکت می باشد و از آنجاییکه تمام قراردادها با مهر شرکت معتبر می شود، نوع طراحی و ساخت مهر از اهمیت بالایی برخوردار است. لذا مجموعه مائده دیزاین آمادگی پذیرش سفارشات مشتریان محترم را در زمینه طراحی و ساخت مهر لیزری و ژلاتینی  را دارا می باشد.

توضیحاتی درباره مهرهای ژلاتینی و مهرهای لیزری :

در مهرهای ژلاتینی از نوعی ژلاتین سخت و محکم استفاده می شود و برای مهر زدن حتما نیازمند به استامپ هستیم، که در دسته های اتوماتیک استامپ روی خود پایه مهر نصب شده است و در دسته های معمولی باید از یک استامپ جداگانه استفاده نمود.

اما در مهرهای لیزری به جای ژلاتین از نوعی پلیمر که حالت اسفنجی داشته و قابلیت جذب و نگه داری جوهر در خود را برای مدت طولانی دارد استفاده می شود ؛ به همین دلیل مهرهای لیزری به استامپ نیازی نداشته و هر مهر را بعد از یک بار شارژ شدن در جوهر از 1000 الی 2000 بار می توان استفاده نمود و بعد از اتمام جوهر مهر خود شما می توانید دوباره پلیمر آن را در جوهر به مدت یکساعت بخوابانید تا دوباره  تا دوباره شارژ شده و به حالت قبلیش برگردد.

فرق مهم بین مهرهای لیزری و ژلاتینی :

فرق اساسی و مهم بین مهرهای لیزری و ژلاتینی  این است که در مهرهای لیزری شما می توانید از ریزترین فونت های نوشتاری ،عکس و طرح های ظریف حتی ترام دار(کوچکترین جزء چاپی را ترام می گویند) بدون به هم ریختگی جوهر در روی کاغذ استفاده نمایید ؛ اما مهرهای ژلاتینی این دقت و  قابلیت را ندارند.

 بیان چند نکته :

شاید فکر کنید در مهرهای لیزری اگر طرح مهرتان عوض شد و یا نیاز به تعویض شماره یا آدرس مهر شد باید پایه را هم عوض کرد ولی این فکر اشتباه است در مهر های لیزری هم می توان مانند مهرهای ژلاتینی دسته را حفظ و پلیمر و طرح مهر را عوض کرد.

امروزه تمامی قطعات یدکی  مهرهای لیزری در بازار یافت می شود. به خاطر بسپارید که جوهر مهر های لیزری با جوهر استامپ تفاوت دارد در صورت تمایل می توانید از سازندگان مهر جوهر یدک تهیه نمایید تا هنگام نیاز به شارژ مجدد از آن استفاده نمایید.

جوهر مهرهای لیزری به سادگی خشک نمی شود ولی دسته های پلاستیکی بدون درب مهرهای لیزری را در محفظه سلفونی نگه دارید تا از سرایت جوهر آنها به اطراف خودداری شود .

برای اطلاع از قیمت و نحوه سفارش مهر با ما تماس بگیرید.

 

 {gallery}mohr{/gallery}

مجموعه مائده دیزاین تولید کننده انواع لیبل و برچسب می باشد، این مجموعه دارای واحد طراحی بوده که با آشنایی کامل به امور چاپ، طرح شما را طراحی می نمایند. از نمونه کارهای تولیدی این مجموعه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

مائده دیزاین طراحی لوگو

برچسب اموال - لیبل گچی خرد شونده - لیبل ژله ای برجسته - برچسب وید - لیبل شیشه ای - برچسب پی وی سیلیبل متال - برچسب کاغذی - هولوگرام - شبرنگ - پلاک فلزی

آدرس : تهران افسریه والفجر، بلوار خاتم الانبیاء، بلوار قائم، خیابان هنرستان، 16 متری دوم، مدنی 6 پلاک 11 زنگ اول
تلفن تماس :         33650017  -  33650016 - 021
تلگرام واحـد چـــاپ لیبل و بـرچســب :       09355577342 
تلگرام واحــد پــلاک فلــزی، هـولـوگـرام :   09355577346
تلگرام واحد چاپ افست، اوراق اداری :   09355577346
تلگرام واحــد طــراحـــی :  09198004650
فکس :  89776276
ایمیل :  kgpr.ir[at]gmail.com
ساعت کار : 9 صبح الی 5 بعد از ظهر