چاپ هولوگرام | قیمت هولوگرام

چاپ هولوگرام

چاپ هولوگرام فوری

لیبل‌های هولوگرام از سری لیبل‌های امنتی با رده بالا به حساب می‌آیند.

این نوع لیبل‌ها از قدرت تخریب بالایی بهره مندند و پس از چسباندن در صورت تلاش برای کندن لیبل، این لیبل‌ها از خودشان اثر به جا می‌گذارند.

تخریب لیبل های هولوگرام

تخریب تمپر به این معنا که پس از کندن لیبل به جای اثرگذاری با نوشته‌هایی از قبیل باطل شد و یا open void یک لایه سلفون مانند از روی لیبل بلند شده و طرح در زیر باقی می‌‌ماند.

از دیگر تخریب‌های این نوع لیبل میتوان به تخریب open void که برای قطعات الکترونیک بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد و تخریب باطل شد که غالبا برای استفاده ارگان‌های دولتی است، اشاره کرد. بهترین آنها تخریب تمپر می‌باشد.

در شکل مقابل سمت چپ تصویر لیبل هولوگرام و وسط محل چسانده شدن لیبل بعد از جدا نمودن از محل و لیبل‌های سمت راست خود لیبل بعد از جدا شدن از محل می‌باشد.

هولوگرام ها بعد از تخریب

انواع لیبل هولوگرام :

1 – لیبل هولوگرام سه بعدی (واقعی)

2 – لیبل هولوگرام ترکیبی یا دو بعدی که فوری آماده می‌شوند

3 – برچسب هولوگرام آماده ( بدون تخریب )

4 – هولوگرام کاغذی با مهر برجسته

قیمت چاپ هولوگرام

حداقل قیمت چاپ هولوگرام ارزان دو بعدی تعداد 1000 عدد بر روی سایز 2 در 2 سانت 1.800.000 تومان

حداقل قیمت چاپ هولوگرام سه بعدی تعداد 10.000 عدد بر روی سایز 2 در 2 سانت 11.500.000 تومان

همچنین برای دریافت قیمت دقیق برای سایز مورد نظرتان و همچنین قیمت همکاری با ما تماس حاصل فرمایید.

هولوگرام واقعی سه بعدی

لیبل‌های هولوگرام سه بعدی یا همان لیبل هولوگرام واقعی برای تیراژ‌های بالا مناسب بوده و چاپ می‌شوند که حداقل تعداد لیبل هولوگرام سه بعدی از نظر صرفه اقتصادی تعداد 10.000 عدد به بالا می‌باشد ، در ضمن برای چاپ هولوگرام سه بعدی نیاز به ارائه روزنامه رسمی، ثبت برند و نامه درخواست چاپ لیبل می‌باشد شما می‌توانید در تصاویر نمونه‌های هولوگرام سه بعدی را ملاحظه نمایید.

هولوگرام دو بعدی

و اما لیبل هولوگرام ترکیبی یا همون دو بعدی برای زمانی است که شما نیاز به تعدا بالا ندارید و سفارش هولوگرام سه بعدی هزینه‌ای اضافه است، لیبل هولوگرام دو بعدی در تعداد پایین حداقل 1000 عدد چاپ می‌شود که می‌توانید در تصویر اول نمونه این کار را مشاهده کنید .

پایه برچسب هولوگرام ترکیبی در دو نوع سه بعدی و فلت ( ساده ) موجود می‌باشد که روی آن لوگو یا اسم شرکت و یا محصول شما بصورت دو بعدی طیف رنگین کمان چاپ می‌شود که این نوع لیبل هولوگرام ها در تعداد پایین چاپ می‌شود .

لیبل هولوگرام های آماده نسبت به دو نوع اول ارزان تر بوده و در تعداد پایین به فروش می‌رسد که روی بیشتر آنها عبارت orginal چاپ شده است،

هولوگرام کاغذی چاپ برجسته

این نوع لیبل‌ها که برای امور گواهی‌نامه و یا همان سرتیفیکیت قالبا مورد استفاده قرار می‌گیرند لیبل‌هایی هستند با جنس کاغذی با رنگ طلایی مات و چسبندگی معمولی که با مهر‌های برجسته طرح بر روی آنها ایجاد می‌شود.

لیبل‌های هولوگرام کاغذی که با قالب‌های خورشیدی برش می‌خورند از نمای زیبایی برخوردار هستند که با فشار مهرهای برجسته طرح بر روی آنها شکل می‌گیرد و ظاهری یونیک پیدا می‌کنند. از این لیبل‌ها به همراه مهر برجسته قالبا برای رسمی کردن گواهی نامه‌ها استفاده می‌شود و برای سفارش آن‌ها نیاز به ارائه نامه رسمی می‌باشد.

هولوگرام کاغذی با مهر برجسته

هولوگرام های چاپ شده سه بعدی و دو بعدی در این مجموعه به صورت شیت تحویل داده می‌شود.

در صورتی که لیبل هولوگرام را از محلی که چسبیده جدا نمایید یا بصورت اثر گذار یا بصورت تخریب یا بصورت لایه شونده ظاهر می‌شود.

نمونه هولوگرام
5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *