چاپ برچسب بطری

برچسب بطری برچسبی است قابل انعطاف که بر روی سطح گرد بطری ها چسبانده می شود و اطلاعات محتویات داخل بطری و یا قوطی روی آن چاپ می شود.

هر کسب و کاری برای فروش محصول خود نیاز به بازاریابی، تبلیغ و معرفی محصول خود دارد.

یکی از رایج ترین روش‌‌های معرفی یک کالا و محصول استفاده از لیبل و برچسب ‌‌‌می باشد، به گونه ای که اولین نگاه به یک محصولِ با کیفیت که دارای برچسب و لیبلی زیبا و اثر گذار ‌‌‌می‌باشد، بیشترین تاثیر را در جلب رضایت مشتری و در نهایت انتخاب و خرید آن محصول دارد.

معمولا برای معرفی یک کالا، سازنده آن مجموعه ای از اطلاعات مرتبط با محصول خود را بر روی یک برچسب چاپ نموده و آن را روی محصول خود ‌‌‌می‌چسباند.

کاربرد برچسب بطری

یکی از لیبل‌‌های مورد استفاده در ز‌‌‌مینه معرفی محصولات، برچسب بطری ‌‌‌می‌باشد، بطری‌‌های مختلف و متنوعی برای انواع نوشیدنی ها و صنایع گوناگون مثل صنایع شیمیایی، صنایع عطرسازی، صنایع رنگ سازی و سایر صنایع مرتبط وجود دارد که هر کدام از آنها به چاپ برچسب روی بطری‌‌های خود نیازمند هستند.

جنس برچسب بطری

برای چاپ برچسب بطری، به لیبل و برچسب‌‌های خاصی نیازمند هستیم، که معمولا از نوع خاصی از برچسب‌‌های پلاستیکی برای این کار استفاده ‌‌‌می شود، که به آنها برچسب شیشه ای یا برچسب pvc می‌گویند.

البته بسته به نوع و جنس بطری ‌‌‌می‌توانیم از سایر برچسب ها مثل برچسب کاغذی، برچسب متالایز و سایر لیبل‌‌های پشت چسب دار، استفاده نمود.

موارد مصرف برچسب بطری

برای چسباندن برچسب روی بطری پلاستیکی مثل انواع بطری‌‌های آب معدنی به نوع خاصی از چاپ برچسب، به نام چاپ شیرینگ نیاز داریم که در این چاپ، نوع خاصی از برچسب‌‌های حرارتی استفاده ‌‌‌می شود.

یکی از موارد مصرف برچسب‌‌های بطری  استفاده از آنها در کسب و کارهای خانگی مثل تولید انواع مرباهای خانگی، تولید انواع عرقیجات سنتی و طبی و سایر محصولات تولیدی خانگی ‌‌‌می‌باشد. همکاران ما در مجموعه مائده دیزاین خوشحال ‌‌‌می‌شوند که در ز‌‌‌مینه چاپ برچسب بطری ضمن ارائه مشاوره رایگان به شما مشتریان عزیز به سایر سوالات شما درباره چاپ روی برچسب بطری پاسخ دهند.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *