برچسب بدنه خودرو

برچسب بدنه خودرو

برچسب بدنه خودرو به برچسبی می گویند که برای زیبایی بیشتر خودرو روی بدنه خودرو چسبانده می‌شود، این برچسب ها می‌توانند در شکل ها و طرح ‌های متنوعی چاپ شوند.

از برچسب بدنه خودرو می‌توان برای تمام قسمت های بدنه خودرو استفاده نمود مثل برچسب کاپوت ماشین، برچسب گلگیر ماشین، برچسب روی شیشه ماشین و سایر قسمت های دلخواه خودرو ، به طور کلی برای هر قسمتی از بدنه خودرو که دوست دارید می‌توانید از برچسب بدنه خودرو استفاده کنید.

البته استفاده از این برچسب فقط منحصر به بدنه بیرونی خودرو نمی شود، شما می‌توانید برای دکوراسیون داخلی ماشین خود از انواع برچسب های تزیینی استفاده کنید مثل برچسب روی درب داشبورد، برچسب روی بدنه داخلی درب خودرو، برچسب آفتاب گیر روی شیشه های ماشین و سایر برچسب های لوکس ماشین که به خودروی شما زیبایی و جذابیت زیادی می‌دهند.

جنس برچسب بدنه خودرو

جنس برچسب بدنه خودرو معمولا از جنس برچسب پی وی سی (PVC) می‌باشد، البته از برچسب شیشه ای هم می‌توانید برای چاپ برچسب بدنه خودرو استفاده کنید.

برای زیبایی بدنه و یا تزئین داخل خودرو از برچسب ژله ای هم می توان استفاده نمود.

برچسب پی وی سی دارای خاصیت ضد آبی و کشسانی خوبی می‌باشد و براحتی قابل نصب روی بدنه خودرو می باشد، و اگر برچسب پی وی سی را با روکش سلفون سفارش دهید علاوه برخاصیت ضد آب بودن برچسب، از یک محافظ چاپ و رنگ برچسب نیز برخوردار می شوید.

هنگامی که اتومبیل خود را شستشو می دهید با خیال راحت می‌توانید روی برچسب را با آب یا مواد شوینده شستشو دهید و چاپ و طرح برچسب شما پاک نشود.

نحوه سفارش برچسب بدنه خودرو

قیمت برچسب بدنه خودرو به تعداد و سایز و جنسی که برای چاپ استفاده می‌شود، بستگی دارد برای سفارش و خرید انواع برچسب بدنه خودرو و همچنین برای دریافت مشاوره رایگان در این زمینه می‌توانید با همکاران ما در مجموعه مائده دیزاین تماس حاصل فرمایید. 

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *