هولوگرام سکه

هولوگرام سکه

هولوگرام سکه به دسته ای از هولوگرام های امنیتی گفته می‌شود که بر روی سکه های بهار آزادی به منظور نشان دادن اصالت سکه ها، چسبانده می‌شود.

این برچسب ها با تاییدیه و نامه رسمی اتحادیه طلا و جواهر تولید می‌شوند و به منظور نشان دادن عدم وجود تقلب، بر روی سکه ها چسبانده می‌شوند.

تعرفه تولید هولوگرام سکه

هزینه تولید لیبل هولوگرام سکه بسته به سایز، تعداد و طرحی دارد، که شما نیاز دارید، اما به طور مثال هزینه تولید هولوگرام سکه با طرح معتبر اتحادیه همانند تصویر زیر، در سایز دایره خورشیدی 2.7 سانت در تعداد 10.000 عدد به صورت سه بعدی 10.650.000 تومان می‌باشد.

تشخیص سکه اصل از تقلبی با هولوگرام

 عدم وجود برچسب هولوگرام سکه بر روی سکه ها می‌تواند مشتری ها را دلسرد کند و موجب آن شود که به دنبال فروشنده ای باشند که بر روی سکه های خود از لیبل های امنیتی هولوگرام سکه استفاده کرده اند.

از قدیم سکه های بهار آزادی در بازار خرید و فروش می‌شدند و خیلی وقت ها شاهد تقلب در سکه بوده ایم، لذا صرافی ها و سکه فروشی های معتبر اقدام به استفاده از هولوگرام سکه کردند تا بیش از پیش اعتماد مشتریان خود را جلب کنند.

تولید هولوگرام معتبر

اگرچه طرح معتبر دایره خورشیدی سایز 2.7 سانت با نام اتحادیه از لیبل های اصلی هولوگرام سکه به حساب می‌آید اما این نوع برچسب ها را می‌توان در طرح ها و سایز های مختلف به نام مغازه خودتان تولید کرد، هرچند در هر صورت نیاز به ارائه نامه های معتبر از سمت اتحادیه می‌باشد.

مجموعه مائده دیزاین با سالها تجربه در عرصه چاپ و تبلیغات، یکی از مراکز تولید کننده برچسب هولوگرام سکه به شمار می‌رود که به خوبی نیاز های شما مشتریان عزیز را درک کرده است و برای رفع این نیاز ها اقدام به تولید لیبل هولوگرام سکه غیر قابل جعل و با کیفیت بالا کرده است.

استفاده از شماره سریال بر روی هولوگرام سکه

بر روی هولوگرام های سکه از شماره سریالی استفاده می‌شود که قابل پیگیری باشند و بتوان فهمید هر سکه در چه تاریخی خرید و فروش شده است. در صورت نیاز به مشاوره بیشتر و دریافت قیمت های سایز ها و طرح های دیگر می‌توانید با همکاران ما در مجموعه مائده دیزاین تماس حاصل فرمایید تا پاسخگوی سوالات شما باشند.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *