ساخت هولوگرام امنیتی

چاپ هولوگرام

ساخت هولوگرام امنیتی در دو نوع هولوگرام سه بعدی و هولوگرام دو بعدی امکان پذیر است. شما با مراجعه به صفحه چاپ هولوگرام می‌توانید اطلاعات بیشتری درباره هولوگرام های دو بعدی و سه بعدی به دست بیاورید.

قیمت ساخت هولوگرام

قیمت هولوگرام امنیتی

ساخت هولوگرام سه بعدی

هولوگرام های سه بعدی که همان هولوگرام های اصلی به شمار می‌روند به روش تمام لیزری تولید می‌شوند، این دسته از لیبل ها که در دسته لیبل های فوق امنیتی قرار می‌گیرند دارای قابلیت تخریب شوندگی بالایی هستند.

تولید لیزری این دسته از لیبل ها موجب آن می‌شود که لایه های مختلفی از طرح بر روی لیبل ایجاد کرد، به این معنا که برچسب دارای بُعدهای مختلف است و اگر شما برگه لیبل را در دست بگیرید، با تغییر دادن زاویه دید و تابش نور طرح های مختلفی نمایان می‌شود و همین مسئله دلیل نامگذاری آن به اسم هولوگرام سه بعدی است.

ساخت این دسته از لیبل ها به دلیل استفاده از دستگاه های اتوماتیک بزرگ، تنها در تیراژ های بالا به صرفه است و اگر شما تیراژی کمتر از 10.000 عدد نیاز دارید بهتر است سراغ هولوگرام دو بعدی بروید که از نظر هزینه برای شما صرف اقتصادی داشته باشد.

برای ساخت هولوگرام سه بعدی به دلیل شرایط امنیتی که دارد حتما باید نامه ثبت برند و نامه درخواست چاپ لیبل را از شرکت ارائه بدهید.

ساخت هولوگرام دوبعدی

هولوگرام های دوبعدی که در تیراژ کمتر و به صورت کوبشی ایجاد می‌شوند گزینه مناسبی برای کسانی هستند که نیاز به تعداد زیادی لیبل ندارند، این لیبل ها از نظر جنس هیچ تفاوتی با هولوگرام سه بعدی ندارند و در تولید هردو لیبل از یک جنس ثابت تخریب شونده استفاده می‌شود.

تفاوت ظاهری این دو مدل لیبل را می‌توان از اسمشان تشخیص داد، لیبل های دوبعدی بر خلاف لیبل های سه بعدی یک طرح فلت و تخت بر روی آنها چاپ می‌شود.

در ساخت هولوگرام های دوبعدی می‌توان از دو مدل جنس خام با پس زمینه و بدون پس زمینه استفاده کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چاپ هولوگرام با همکاران ما در مجموعه مائده دیزاین تماس بگیرید.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *