برچسب تخریب شونده هولوگرام

تصویری جامع از هولوگرام تخریب شونده

هولوگرام تخریب شونده چیست ؟

هولوگرام تخریب شونده یکی از دسته های هولوگرام است که برای مصارف گارانتی و پلمپ مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دسته از هولوگرام ها که باید از کیفیت چسبندگی و تخریب بالایی بهره‌مند باشن در دو مدل سه بعدی و دو بعدی تولید می‌شوند.برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع هولوگرام میتوانید به مطلب چاپ هولوگرام | قیمت هولوگرام مراجعه کنید و کسب اطلاعات کنید.

هولوگرام های تخریب شونده بعد از چسبانده شدن بر روی سطح مورد نظر به هیچ هنوان به صورت یکتکه و سالم کنده نمی‌شوند و هرگونه اقدام برای کندن این لیبل امنیتی منجر به تخریب شدن آن می‌شود.

تخریب این لیبل ها به این صورت است که هنگام کندن آنها یک لایه از روی لیبل جدا شده و یک لایه دیگر بر روی سطح باقی می‌ماند، این تخریب به گونه های مخلفی صورت می‌پذیرد که در ادامه راجب آن صحبت خواهیم کرد.

تصویری از هولوگرام دو بعدی طلایی
تصویری از هولوگرام دوبعدی هنگام تخریب

ویدیو برچسب تخریب شونده

هولوگرام امنیتی تخریب شونده به چند دسته تقسیم می‌شود؟

این دسته از لیبل ها که به دو صورت سه بعدی و دو بعدی تولید می‌شوند تفاوتی از نظر کیفیت جنس و تخریب شوندگی با هم ندارند و تنها تفاوت در روش تولید است.

هولوگرام سه بعدی تماما به صورت لیزری چاپ و تولید می‌شود و این موضوع تنها تفاوت مابین هولوگرام سه بعدی با هولوگرام دو بعدی است که به صورت کوبشی (طلاکوب و نقره کوب) چاپ و تولید می‌شود.

فارق از بحث ظاهری کار از دیگر  تفاوت های هولوگرام سه بعدی و دو بعدی میتوان به زمان تحویل، تعداد سفارش و نامه های درخواستی اشاره کرد.

به صورت خلاصه در جدول زیر تفاوت ها، مزایا و معایب دو نوع هولوگرام تخریب شونده سه بعدی و هولوگرام تخریب شونده دو بعدی بیان شده است:

تصویری از هولوگرام سه بعدی و دو بعدی قبل و بعد تخریب

 

 

هولوگرام سه بعدی

هولوگرام دو بعدی

روش چاپ :

تماما لیزری

طلاکوب و نقره کوب

نامه های مورد نیاز :

نامه ثبت برند

نامه درخواست چاپ هولوگرام بر روی سربرگ مجموعه

روزنامه رسمی

نامه درخواست چاپ هولوگرام بر روی سربرگ مجموعه

حداقل تیراژ به صرفه :

10.000 عدد

1.000 عدد

امکان درج شماره سریال :

دارد – لیزری و چاپ مشکی

دارد – چاپ مشکی

نوع تخریب :

وید

باطل شد

تمپر

وید

باطل شد

تمپر

رنگ بندی :

نقره ای

طلایی

سبز

نقره ای

طلایی

 

هزینه چاپ برچسب هولوگرام تخریب شونده چقدر است ؟

بسته به انتخاب شما از حیث نوع تخریب، دوبعدی یا سه بعدی، سایز و تعداد قیمت ها متفاوت است و یک هزینه ثابت نمی‌توان برای ثبت سفارش هولوگرام تخریب شونده در نظر گرفت، شما می‌توانید با تماس گرفتن و یا پیام دادن به همکاران ما بر روی پلتفرم های ارائه شده و دادن سایز و تعداد مورد نطر همچنین انتخاب جنس و نوع تخریب اقدام به دریافت قیمت و ثبت سفارش کنید.

جنس برچسب تخریب شونده چیست ؟

همانطور که گفته شد جنس برچسب تخریب شونده از برچسب هولوگرام لایه شونده است که با طرح های تخریب متفاوت موجود است، که شما بسته به مورد استفاده خود میتوانید یکی از آنها را انتخاب کنید.

این لیبل ها با انواع مختلف تخریب در بازار موجود هستند :

• هولوگرام تخریب شونده وید (void)

تصویری از هولوگرام تخریب شده با تخریب وید

• هولوگرام تخریب شونده تمپر (F.R)

تصویری از هولوگرام تخریب شده با تخریب تمپر

• هولوگرام تخریب شونده باطل شد

تصویری از هولوگرام تخریب شده با تخرییب باطل شد

هرکدام از این انواع تخریب بسته به شرایط مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد و هرکدام برای شرایط خاص خودشان بهترین گزینه هستند.

به طور مثال تخریب باطل شد بیشتر باب طبع سازمان ها و ارگان های دولتی است و قالبا این سازمان ها و یا شرکت های متصل به آنها از این نوع تخریب برای لیبل استفاده می‌کنند.

یا مثلا هولوگرام های تمپر که به صورت یکتکه کنده می‌شوند بیشتر مورد پسند شرکت های گارانتی کننده لوازم الکترونیکی است و آرایشی و به طور خلاصه شرکت های خصوصی است که محصولاتی تولید و ارائه می‌کنند.

شما مشتریان عزیز می‌توانید با دیدن نمونه ها نوع تخریب مورد نظر خود را انتخاب کنید و بر روی هولوگرام دو بعدی و یا هولوگرام سه بعدی ثبت سفارش کنید.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *