تولید کننده برچسب هولوگرام تخریب شونده

تصویری از هولوگرام دوبعدی هنگام تخریب

برچسب هولوگرام تخریب شونده از سری لیل های امنیتی برای امور گارانتی و پلمپ به شمار می‌روند که از ظاهری شکیل و با اصالت برخوردار می‌باشند.

لیبل هولوگرام تخریبب شونده

برچسب های تخریب شونده به دسته ای از برچسب ها گفته می‌شود که تلاش برای جدا کردن  آنها از سطح محصول منجر به تخریبشان شود بطوریکه با تخریب شدنشان مانع جعل و سوءاستفاده از محصول می‌شوند.

یکی از بهترین برچسب های تخریب شونده لیبل هولوگرام تخریب شونده است که در رنگ ها و تخریب های مختلف موجود است.

لیبل هولوگرام تخریب شونده چیست ؟

هولوگرام تخریب شونده یکی از انواع هولوگرام است که برای مصارف گارانتی و پلمپ مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دسته از هولوگرام ها که باید از کیفیت چسبندگی و تخریب بالایی بهره‌مند باشند در دو مدل سه بعدی و دو بعدی تولید می‌شوند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع هولوگرام می‌توانید به مطلب چاپ هولوگرام | قیمت هولوگرام مراجعه کنید و کسب اطلاعات کنید.

هولوگرام های تخریب شونده بعد از چسبانده شدن بر روی سطح مورد نظر به هیچ هنوان به صورت یک تکه و سالم کنده نمی‌شوند و هرگونه اقدام برای کندن این لیبل امنیتی منجر به تخریب شدن آن می‌شود.

تخریب این لیبل ها به این صورت است که هنگام کندن آنها یک لایه از روی لیبل جدا شده و یک لایه دیگر بر روی سطح باقی می‌ماند، این تخریب به گونه های مخلفی صورت می‌پذیرد که در ادامه راجب آن صحبت خواهیم کرد.

تصویری از هولوگرام تخریب شده با تخریب تمپر
تصویری از هولوگرام تخریب شده با تخریب تمپر

هولوگرام امنیتی تخریب شونده به چند دسته تقسیم می‌شود؟

این دسته از لیبل ها که به دو صورت سه بعدی و دو بعدی تولید می‌شوند تفاوتی از نظر کیفیت جنس و تخریب شوندگی با هم ندارند و تنها تفاوت در روش تولید است.

هولوگرام سه بعدی تماما به صورت لیزری چاپ و تولید می‌شود و این موضوع تنها تفاوت مابین هولوگرام سه بعدی با هولوگرام دو بعدی است که به صورت کوبشی (طلاکوب و نقره کوب) چاپ و تولید می‌شود.

فارق از تفاوت ظاهری کار، از دیگر  تفاوت های هولوگرام سه بعدی و دو بعدی می‌توان به زمان تحویل، تعداد سفارش و نامه های درخواستی اشاره کرد.

به صورت خلاصه در جدول زیر تفاوت ها، مزایا و معایب دو نوع هولوگرام تخریب شونده سه بعدی و هولوگرام تخریب شونده دو بعدی بیان شده است:

 هولوگرام سه بعدیهولوگرام دو بعدی
روش چاپتماما لیزریطلاکوب و نقره کوب
نامه های مورد نیازنامه ثبت برند – نامه درخواست چاپ هولوگرام بر روی سربرگ مجموعه – روزنامه رسمینامه درخواست چاپ هولوگرام بر روی سربرگ مجموعه
حداقل تیراژ به صرفه10.000 عدد1.000 عدد
امکان درج شماره سریالدارد – لیزری و چاپ مشکیدارد – چاپ مشکی
نوع تخریبوید باطل شد تمپروید باطل شد تمپر
رنگ بندینقره ای طلایی سبزنقره ای طلایی

هزینه چاپ برچسب هولوگرام تخریب شونده چقدر است ؟

هزینه چاپ ببا توجه به انتخاب شما از حیث نوع تخریب، دوبعدی یا سه بعدی بودن هولوگرام، سایز و تعداد، قیمت ها متفاوت است و یک هزینه ثابت نمی‌توان برای ثبت سفارش هولوگرام تخریب شونده در نظر گرفت،

شما می‌توانید با تماس گرفتن و یا پیام دادن به همکاران ما بر روی پلتفرم های ارائه شده و دادن سایز و تعداد مورد نظر همچنین انتخاب جنس و نوع تخریب اقدام به دریافت قیمت و ثبت سفارش کنید.

جنس برچسب تخریب شونده چیست ؟

همانطور که گفته شد جنس برچسب تخریب شونده از جنس برچسب هولوگرام لایه شونده است که با طرح های تخریب متفاوت موجود است، که شما بسته به مورد استفاده خود می‌توانید یکی از آنها را انتخاب کنید.

این لیبل ها با انواع مختلف تخریب در بازار موجود هستند :

هرکدام از این انواع تخریب بسته به شرایط مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد و هرکدام برای شرایط خاص خودشان بهترین گزینه هستند.

به طور مثال تخریب باطل شد بیشتر باب طبع سازمان ها و ارگان های دولتی است و غالبا این سازمان ها و یا شرکت های متصل به آنها از این نوع تخریب برای لیبل استفاده می‌کنند.

یا مثلا هولوگرام های تمپر که به صورت یک تکه کنده می‌شوند بیشتر مورد پسند شرکت های خصوصی و شرکت های گارانتی کننده لوازم الکترونیکی و آرایشی است.

شما مشتریان عزیز می‌توانید با دیدن نمونه ها نوع تخریب مورد نظر خود را انتخاب کنید و بر روی هولوگرام دو بعدی و یا هولوگرام سه بعدی ثبت سفارش کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *