چاپ برچسب هولوگرام اثرگذار

تصویری از هولوگرام تخریب شده با تخریب وید

این روزها استفاده از برچسب هایی که ایجاد کننده شرایط گارانتی و پلمپ باشند بسیار مرسوم است، به حدی که از انواع مختلف آنها برای مصارف گوناگون استفاده می‌شود. یکی از پرمصرفترین انواع برچسب های امنیتی، برچسب هولوگرام اثرگذار است که در دو مدل سه بعدی و دوبعدی قابل تولید است.

هولوگرام اثرگذار چیست ؟

به انواع برچسب هولوگرام که از قابلیت تخریب شوندگی بهره مندند و پس از چسباندن، هرگونه تلاش برای کندن آنها منجر به تخریب آنها می‌شود هولوگرام اثرگذار می‌گویند، این دسته از لیبل های هولوگرام پس از چسباندن جای خود را بر روی سطح پیدا کرده و اگر بخواهید آن هارا از روی سطح بردارید از خودشان اثر به جا می‌گذارند و تخریب ‌می‌شوند.

چاپ هولوگرام امنیتی اثرگذار

برای چاپ هولوگرام امنیتی اثرگذار می‌توان از دو روش چاپ سه بعدی و دو بعدی استفاده کرد، این دسته از هولوگرام ها در دسته لیبل های امنیتی قرار می‌گیرند که از قدرت تخریب بالایی بهره مند هستند.

تفاوت هولوگرام اثرگذار سه بعدی و دو بعدی:

این دو لیبل از نظر کیفیت جنس، چسبندگی و تخریب هیچ تفاوتی با هم ندارند و تنها تفاوت آنها از نظر ظاهری می‌باشد.

  1. هولوگرام اثرگذار سه بعدی

این دسته از لیبل های هولوگرام همان هولوگرام های اصلی هستند که تنها در تیراژ بالا و با ارائه نامه های رسمی مثل روزنامه رسمی و نامه ثبت برند امکان تولیدشان وجود دارد.

هولوگرام های سه‌بعدی در تابش های مختلف نور طرحی متفاوت را به نمایش می‌گذارند و به همین دلیل به آنها سه بعدی گفته می‌شود، زمان آماده سازی این نوع هولوگرام ها به دلیل پروسه طولانی که دارند بین 25 الی 30 روز کاری است.

2. هولوگرام اثرگذار دو بعدی

هولوگرام های دوبعدی که با نام هولوگرام ترکیبی نیز شناخته می‌شوند قابل چاپ در تیراژ پایین بوده و در مدت زمان 7 الی 10 روز کاری آماده می‌شوند.

همچنین برای چاپ هولوگرام دوبعدی نیاز به روزنامه رسمی نیست و نامه درخواست چاپ کفایت می‌کند.

لیبل برچسب هولوگرام اثرگذار برای پلمپ

همانطور که گفته شد استفاده ار هولوگرام اثرگذار برای مصارف پلمپ بسیار مرسوم است، برای دریافت مشاوره بیشتر و قیمت دقیق می‌توانید با همکاران ما در مجموعه مائده دیزاین تماس حاصل فرمایید.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *