هولوگرام بدون اثر

برچسب های متالایز با چاپ دوبعدی هفت رنگ یا همان هولوگرام بدون اثر، لیبل هایی براق هستند که اگر آنهارا در معرض تابش نور بگیرید، طیفی گسترده از رنگها را در طرح مشاهده خواهید کرد.

تفاوت هولوگرام بدون اثر با اثر گذار چیست ؟

تفاوت هولوگرام بدون اثر با هولوگرام های اثرگذار در این مورد است که بر خلاف هولوگرام های اثر گذار، اگر این لیبل ها را از روی سطحی که چسبانده اید جدا کنید از خودشان اثر به جا نمی‌گذارند و خراب نمی‌شوند.

این برچسب ها در واقع از جنس برچسب هولوگرام نیستند و جنس پایه آنها لیبل متال است که در دو نوع براق و مات موجود است.

زمانی که از چاپ حرارتی طیفی بر روی جنس براق متال استفاده می‌شود از نظر ظاهری بسیار شبیه هولوگرام نقره ای ساده می‌شود، اما لیبل متالایز همانند جنس هولوگرام، تخریب شونده نیست لذا به آنها هولوگرام بدون اثر می‌گویند.

کیفیت هولوگرام بدون اثر

هولوگرام بدون اثر یا همان لیبل متالایز دو بعدی از چسبندگی خوبی برخوردار هستند و نقطه قوت آنها مقاومت بالا در برابر شرایط محیطی و حرارت مستقیم است.

از آنجایی که پایه جنس متالایز از فلز است، این لیبل ها در برابر حرارت مستقیم مقاوم هستند و تغییر حالت نمی‌دهند.

تعرفه چاپ هولوگرام بدون اثر

لطفا تماس بگیرید

سفارش و چاپ هولوگرام بدون اثر

امکان سفارش هولوگرام بدون اثر در مجموعه مائده دیزاین با قیمت مناسب وجود دارد و شما می‌توانید طرح خود را به صورت دو بعدی و هفت رنگ بر روی لیبل متالایز چاپ کنید.

هرچند که جنس غالب استفاده برای تولید هولوگرام بدون اثر، از جنس لیبل متالایز براق است اما امکان ثبت سفارش بر روی دو جنس لیبل متالایز براق و لیبل متالایز مات، بسته به نیاز های شما وجود دارد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و صحبت با همکاران ما میتوانید با مجموعه در تماس باشید.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *