چاپ برچسب ام دی اف

برچسب ام دی اف

شاید برای شما هم این اتفاق افتاده باشد که از رنگ کابینت‌‌های داخل آشپزخانه خود خسته شده باشید و به دنبال تغییر رنگ کابینت‌‌های آشپزخانه با چاپ برچسب ام دی اف باشید، ولی به دلیل هزینه‌‌های بالای تعویض کابینت، از تصمیم خود منصرف شده باشید.

با مقداری خلاقیت و پشتکار راهکاری بسیار مقرون به صرفه تر و آسانتر برای تغییر رنگ دکوراسیون و کابینت‌‌های منزل یا محیط کارتان وجود دارد و آن استفاده از برچسب ام دی اف ‌می‌باشد.

قیمت برچسب کابینت

قیمت چاپ برچسب کابینت بستگی به این دارد که شما از رول خام برچسب استفاده نمایید یا اینکه طرح اختصاصی خودتان را روی آن چاپ کنید.

این نوع برچسب ها در رنگ ها و طرح های از قبل آماده در بازار وجود دارند، از رنگ سفید ساده مات گرفته تا طرح چوب، که معمولا بصورت رول با عرض 60 سانت می باشد، طول این رول ها 25 متر می باشد.

بر اساس نیاز شما از این رول ها برش می خورد.

کاربرد برچسب MDF

عنوان برچسب ام دی اف در واقع یک عنوان عام ‌می‌باشد و فقط مختص به کابینت‌‌هایی از جنس ام دی اف نمی‌باشد، بلکه شما می‌توانید از برچسب ام دی اف بر روی انواع کابینت‌‌های فلزی و حتی انواع دکوراسیون داخلی استفاده کنید. حتی برای پوشاندن دیوار و سرامیک‌های داخل آشپزخانه یا محیط کار هم می‌توانید از برچسب ام دی اف استفاده کنید.

برچسب‌‌های ام دی اف در طرح ها و شکل ها و رنگ‌‌های مختلف وجود دارند و حتی به صورت سفارشی و در طرح‌‌های خاص هم قابل تولید هستند.

جنس برچسب کابینت

جنس برچسب ام دی اف غالبا از برچسب پی وی سی ضد آب می‌باشد ولی روی برچسب شیشه‌ای هم ‌می‌توان چاپ نمود. برای خرید برچسب ام دی اف و کسب مشاوره رایگان درباره خرید برچسب ام دی اف ‌می‌توانید با همکاران ما تماس بگیرید.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *