چاپ برچسب باک موتور

برچسب باک موتور

اکثر کسانی که با موتور سیکلت سر و کار دارند حتما چشمشان  به برچسب باک موتور افتاده است باک موتور یکی از قسمت های اصلی یک موتور سیکلت می باشد که معمولا برای زیبایی باک موتور، شرکت های تولید کننده موتورسیکلت، از یک سری برچسب های رنگی بر روی باک موتور استفاده می‌کنند، چاپ برچسب باک موتور در این مجموعه انجام می شود.

جنس برچسب باک موتور

جنس برچسب باک موتور غالبا از لیبل پی وی سی می باشد، برچسب PVC به خاطر چاپ پذیری خوب، خاصیت ضد آبی، حالت کشسانی و قیمت مناسبی که دارد گزینه مناسبی برای تولید برچسب باک موتور می باشد، اما از برچسب شیشه ای هم می‌توان برای چاپ برچسب باک موتور استفاده نمود. بعضی از مشتریان از برچسب ژله‌ای هم برای بدنه باک موتور خود استفاده می کنند که به نوبه خود به خاطر شکل حجمی و به اصطلاح گنبدی شکل بودن برچسب ژله ای جلوه و زیبایی خاصی به بدنه باک موتور می‌دهد فقط هزینه سفارش برچسب ژله‌ای بیشتر از برچسب پی وی سی یا برچسب شیشه ای می‌باشد .

نمونه لیبل باک موتور

  چرا باید برچسب باک موتور سفارش دهیم؟

برچسب باک موتور به خاطر شستشو و یا در معرض آفتاب بودن، بعد از مدتی رنگ و کیفیت خود را از دست می‌دهد، لذا خیلی از موتور سواران با سلیقه که ظاهر و زیبایی موتورسیکلت برایشان مهم می‌باشد به دنبال تعویض برچسب باک موتور خود هستند.

البته شما می‌توانید برای سایر قسمت های بدنه یا محافظ و فلپ های بغل موتور نیز برچسب مورد نیاز خود را سفارش دهید، از این رو مجموعه مائده دیزاین اقدام به تولید و چاپ برچسب باک موتور در هر طرح و شکل خاصی مثلا برچسب باک موتور به شکل پَر یا برچسب باک موتور به شکل عقاب یا هر شکلی که مورد نظر مشتریان عزیز باشد، نموده است.

لذا برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با همکاران ما در مجموعه مائده دیزاین تماس حاصل فرمایید.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *