هولوگرام اصالت

وجود هولوگرام اصالت بر روی کالا ها نشانه اعتبار آن محصول است.

تمام فروشندگان و تولیدکنندگان همواره در تلاش هستند تا مشتریان بیشتری جذب کرده و فروش خود را بالاتر ببرند، لذا ارائه محصولات با کیفیت و اصل به مشتریان همواره در الویت قرار داشته است.
پس شما هم اگر به دنبال جذب مشتریان بیشتر هستید باید محصولات باکیفیت و با اصالت ارائه کنید، یکی از راه های اطمینان خاطر دادن به مشتری ها و بالطبع بالا بردن فروش، ارائه برچسب هولوگرام اصالت بر روی محصولات است.

برچسب هولوگرام اصالت چیست؟

برچسب هولوگرام اصالت دسته ای از لیبل های هولوگرامی است که به منظور نشان دادن اصل بودن کالا بر روی آن چسبانده می‌شود.

این دسته از برچسب های هولوگرام دارای ظاهری زیبا و چشم نواز هستند که در نگاه اول نظر مشتریان را به خود جلب می‌کنند.

احراز اصل بودن کالا با هولوگرام

تصور کنید محصولی که تولید می‌کنید و به بازار ارائه می‌کنید دارای رقیب باشد و رقبای شما از اعتبار شما برای فروش محصولات خودشان استفاده می‌کنند.

شما چگونه می‌توانید به افراد مختلف که خواستار محصول شما هستند این اطمینان را بدهید که جنس اصلی را تهیه می‌کنند؟ یکی از پاسخ های اصلی این سوال برچسب های اصالت کالا است که نام شما بر روی آنها درج شده و بر روی محصولات شما چسبانده شده است.

این نوع از لیبل ها در دسته هولوگرام های امنیتی به شمار می‌رود و جعل کردن آن تقریبا غیر ممکن است چرا که برای تولید هولوگرام اصالت شما باید ادعای خود برای مالکیت برند را با نامه های رسمی اثبات کنید.

هولوگرام اصالت محصول

تضمین اصالت محصول با لیبل هولوگرام یکی از راه های اطمینان بخشی به مشتریان برای خرید محصول شماست.

شما می‌توانید لوگو و برند خود و یا نام خود را به عنوان تولید کننده و یا فروشنده محصول بر روی محصولات بچسبانید، با اینکار علاوه بر ایجاد حس اطمینان به مشتریان، ایجاد اعتبار برای برند خود نیز می‌کنید.

استفاده از برچسب هولوگرام اصالت کالا یکی از کارهای مثبت به سمت اعتبار سازی بوده و بازخورد مثبت مشتریان را به همراه داشته است.

خرید هولوگرام اصالت کالا

برای خرید هولوگرام اصالت محصول می‌توانید با همکاران ما در ارتباط باشید و برای دریافت مشاوره بیشتر و یا دریافت قیمت های دقیق با همکاران ما در مجموعه مائده دیزاین تماس حاصل فرمایید.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *