هولوگرام گوشی

تصویری از هولوگرام تخریب شده تمپر

برچسب هولوگرام گوشی یکی از انواع مصارف لیبل هولوگرام است که از آن برای پلمپ کردن جعبه گوشی و گارانتی کردن موبایل استفاده می‌شود.

چاپ هولوگرام تلفن همراه بصورت دوبعدی بر روی جعبه تلفن همراه مورد استفاده قرار می گیرد.

لیبل هولوگرام پلمپ گوشی از نظر جنس تفاوتی با برچسب هولوگرام ندارد و یکی هستند، و همانطور که با این جنس لیبل آشنایی دارید، می‌دانید که در دسته لیبل های امنیتی قرار می‌گیرند.

برچسب هولوگرام گوشی چیست؟

به انواع لیبل هولوگرام که بر روی کارتن های گوشی موبایل چسبانده شده و برای ایجاد شرایط گارانتی و پلمپ هستند، برچسب هولوگرام گوشی می‌گویند.

تعرفه چاپ هولوگرام گوشی

جدول قیمت

آیا هولوگرام گوشی شرایط گارانتی را ایجاد میکند؟

استفاده از لیبل هولوگرام گوشی به دو منظور می‌تواند مفید باشد:

  • استفاده از لیبل هولوگرام گوشی بر روی کارتن های موبایل
  • استفاده از لیبل هولوگرام گوشی برای پلمپ درب کارتن موبایل

هولوگرام بر روی کارتن های موبایل

تمامی شرکت های گارانتی کننده محصولات دیجیتالی بر روی جعبه محصولی که می‌فروشند از برچسب های هولوگرامی برای نشان دادن اصالت کالا و تعیین شرایط گارانتی استفاده می‌کنند، این لیبل ها قابلیت تخریب شوندگی دارند و هرگونه اقدام برای اعمال تغییر و جا به جایی لیبل منجر به خراب شدن آن و بالطبع باطل شدن گارانتی می‌گردد.

حتما این جمله معروف “خراب شدن برچسب موجب ابطال گارانتی می‌گردد” را دیده اید، این دقیقا از همان موارد است.

برای تولید هولوگرام گوشی شما بهتر است که از لیبل های هولوگرام سه بعدی استفاده کنید که حالت رسمی تر و شکیل تری دارند اما اگر شما نیاز به تعداد بالایی ندارید و یا زمان کوتاهی برای تهیه لیبل ها دارید می‌توانید از هولوگرام های دوبعدی نیز استفاده کنید.

هولوگرام پلمپ درب کارتن موبایل

در موارد دیگری که از هولوگرام گوشی می‌توان استفاده کرد برای پلمپ کردن درب کارتن گوشی است. شاید برای اکتیو کردن، رجیستری، تغییر تنظیمات و … نیاز باشد که کارتن گوشی ها قبل از رسیدن به دست مشتری باز شود. خب قطعاً این مورد از موارد دلخواه مشتریان نیست و احساس بدی به آن خواهند داشت، پس شما می‌توانید با استفاده از هولوگرام های پلمپ با طرح خودتان این اطمینان را به مشتری بدهید که جعبه بنا به دلایل فنی باز شده و شما این مسئله را با برچسبی که بر روی آن می‌چسبانید، گارانتی می‌کنید، این کار از نظر ذهنی موجب راحتی خیال برای مشتریان شما می‌شود.

 خرید هولوگرام گوشی

با توجه به تمام سخنان گفته شده استفاده از هولوگرام گوشی برای شما که در بازار تلفن همراه فعالیت می‌کنید امری بدیهی است، شما می‌توانید برای دریافت مشاوره بیشتر با همکاران ما در مجموعه مائده دیزاین تماس گرفته و سپس اقدام به ثبت سفارش و خرید لیبل هولوگرام گوشی نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *