چاپ برچسب علائم

چاپ برچسب علائم

تمام علائم و نشانه هایی که باعث جلب توجه افراد به یک سری از موقعیت های خاص و مهم می‌شود برچسب علائم گفته می‌شود، چاپ برچسب علائم در این مجموعه انجام می شود.

لیبل علائم می‌تواند شامل برچسب علائم ایمنی، برچسب‌های هشداردهنده، و هر برچسبی که نوعی علامت و هشدار خاص را به ما یادآوری کند، باشد.

کاربرد برچسب علائم

معمولا صنعت های پر خطر و دارای آسیب فراوان برای جلوگیری از آسیب های ناشی از صنعت و حرفه خود به برچسب علائم و هشدار دهنده نیازمند هستند لذا برچسب علائم کاربرد زیادی دارد، خیلی از مجموعه های بزرگ مثل سازمان آب و فاضلاب، سازمان آتش نشانی، اداره راهنمایی و رانندگی و سایر نهادهای دولتی و خصوصی به چاپ برچسب علائم نیازمند هستند.

لیبل علائم
چاپ لیبل علائم

یکی از پر استفاده ترین کاربردهای  برچسب علائم استفاده آنها درباره علائم راهنمایی و رانندگی است، از این علائم در بیشتر خیابان ها و اتوبان ها می توان استفاده کرد بطور کلی می‌توان برای انواع تابلوهای راهنمایی و رانندگی از برچسب علائم استفاده نمود.

همچنین برای هر وسیله یا مکان بخصوصی یا حتی بر روی زمین که نیاز به نوعی علامت یا هشدار یا توجه دارد می توان از برچسب علائم استفاده نمود.

جنس برچسب علائم از چیست

جنس برچسب علائم می تواند از جنس برچسب شبرنگ ضد آب، برچسب روز رنگ ضد آب، برچسب pvc ضدآب یا برچسب کاغذی باشد، که همه این برچسب ها می‌توانند در ابعاد و برش های خاص چاپ تولید شوند. برای سفارش و خرید برچسب علائم ایمنی می توانید با مجموعه ما در مائده دیزاین تماس بگیرید.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *