برچسب هولوگرام گارانتی

برچسب هولوگرام گارانتی

هر فروشنده و یا تولیدکننده ای که به فکر کسب و کار خود باشد، قطعا محصولات خود را ضمانت می‌کند تا مشتریان بیشتری را جذب کند؛ یکی از گزینه های با اصالت برای انجام این کار ، استفاده از برچسب هولوگرام گارانتی است.

تفاوتی نمی‌کند که شما در زمینه الکترونیک، ابزار، دستگاه ها و یا خیلی زمینه های دیگر فعالیت کنید، در هرصورت محصولات شما برای فروش بهتر نیازمند یک گارانتی و خدمات پس از فروشِ معتبر هستند. گارانتی کردن محصولات به معنای اعتبار بخشیدن به آنهاست و شما “با دادن گارانتی به مشتری به آنها اطمینان خاطر از خرید یک محصول مطمئن را می‌دهید.”

یکی از راه های انجام این کار ساخت هولوگرام امنیتی است که به آن برچسب هولوگرام گارانتی نیز می‌گویند.

برچسب هولوگرام گارانتی چیست ؟

لیبل هولوگرام گارانتی به برچسبی گفته می‌شود که برای درج مشخصات گارانتی بر روی محصولات درج می‌شود، استفاده از برچسب هولوگرام برای لیبل گارانتی علاوه بر انجام وظایف نمایش گارانتی محصول، اصلالت بخشی به محصول را انجام می‌دهد چراکه لیبل هولوگرام از دسته لیبل های اصالت و رسمی به شمار می‌رود.

ساخت هولوگرام امنیتی به صورت تولید اختصاصی با طرح شما یکی از راه های اقدام به این کار است که نیازمند زمان است، اما اگر شما نیاز به تهیه هولوگرام فوری دارید می‌توانید از هولوگرام آماده اورجینال که توسط مجموعه مائده دیزاین از پیش تولید شده است، به مقدار مورد نیازتان خریداری کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن بتوانید نیاز های امنیتی خود را برطرف کنید.

درصورت نیاز به اطلاعات بیشتر در رابطه با هولوگرام آماده اورجینال به این لینک مراجعه کنید.

پس شما با سفارش برچسب هولوگرام گارانتی یک تیر و چند نشان زده اید.

چاپ هولوگرام فوری امنیتی

تولید هولوگرام های امنیتی به دو صورت سه بعدی و دوبعدی صورت می‌پذیرد که در صفحه چاپ هولوگرام به آن اشاره شده است.

چاپ هولوگرام فوری با طرح شما به صورت دوبعدی امکانپذیر است، زمان تولید هولوگرام سه بعدی 30 روز کاری است که شاید برای شما مدت زمان زیادی باشد، لذا می‌توانید از چاپ هولوگرام دوبعدی فوری استفاده کنید که در مدت زمان7 روز کاری آماده می‌شود.


همچنین همانگونه که گفته شد هولوگرام آماده اورجینال هم برای شما مشتریان عزیز که تایم بسیار کوتاهی دارید نیز موجود است و می‌توانید با برقراری ارتباط با همکاران ما در مجموعه اقدام به ثبت سفارش کنید.

مزایا استفاده از برچسب هولوگرام گارانتی

همونطور که گفته شد استفاده از این لیبل بیان اصالت کالای شماست و علاوه بر آن مشخصات گارانتی را نیز می‌توان بر روی آن درج کرد. همچنین خرید برچسب گارانتی از اقدامات مفید برای جلوگیری از جعل و تخلف است.

پس می‌توان از دیگر خصوصیات لیبل هولوگرام گارانتی  به امنیتی بودن آن اشاره کرد، به این معنا که این لیبل تخریب شونده است و هرگونه تلاش برای کندن و جا به جا کردن لیبل منجر به تخریب آن و ابطال گارانتی می‌شود.

قیمت چاپ برچسب هولوگرام گارانتی، خرید برچسب هولوگرام

هزینه های چاپ لیبل هولوگرام بسته به انتخاب نوع دوبعدی و سه بعدی بوده که هرکدام قیمت های خاص خودشان را دارند و بر اساس تیراژ کار و سایز قیمت ها محاسبه می‌شود. شما برای دریافت قیمت می‌توانید به صفحه چاپ لیبل هولوگرام مراجعه کرده و یا با همکاران ما در مجموعه تماس حاصل کنید.

در نهایت و به صورت خلاصه می‌توان گفت که لیبل هولوگرام گارانتی از بهترین گزینه ها برای مصارف گارانتی و پلمپ به شمار می‌رود چرا که اصالت را نیز برای محصول شما به ارمغان می‌آورد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *