چاپ لیبل و انواع برچسب

مجموعه مائده دیزاین مجموعه چاپ لیبل و انواع برچسب با سابقه ای بیش از یک دهه در خدمت شما مشتریان عزیز می‌باشد.

چاپ و تولید لیبل و برچسب در مجموعه مائده دیزاین انواع مختلفی دارد و هرکدام در موقعیت مناسب خودشان استفاده می‌شود.

انواع لیبل

انواع لیبل ها از حیث متریال و قابلیت ها با هم متفاوتند و همین استفاده از هرکدام را مخصوص شرایط خاص خودش می‌کند.

لیبل های امنیتی، تزئینی، شماره گذاری، اطلاعات محصول و … همه و همه از جنس های مختلفی هستند که شما می‌توانید بسته به نوع مصرف خودتان از همکاران ما مشاوره بگیرید.

چرا مائده دیزاین ؟

مراحل ثبت سفارش

1-دریافت مشاوره، قیمت و ارسال اطلاعات سفارش

شما با تماس با مجموعه ما و صحبت با همکاران می‌توانید اقدام به دریافت مشاوره تخصصی در زمینه انتخاب محصول مناسب نمایید و پس از رسیدن به جنس، سایز و تعداد مورد نظر اقدام به دریافت قیمت کرده و سپس در پیام رسان های مجموعه اطلاعات مورد نظر را ارسال کنید.

2-تایید فرم طرح، پیش فاکتور و اقدام به انجام واریزی

در مرحله بعد همکاران ما فرم طرح کار را به همراه پیش فاکتور خدمتتون ارسال می‌کنند و شما بعد از مطالعه دقیق فاکتور و فرم طرح باید اقدام به تایید فرم و فاکتور کرده و سپس تاییدیه خود را به همراه عکس رسید واریزی داخل پیام رسان های مجموعه کنید.

3-شروع عملیات چاپ،خدمات پس از چاپ و تحویل سفارش

بعد از تایید فرم و واریز وجه سفارش شما وارد مرحله چاپ و خدمات پس از چاپ می‌شود، بعد از انجام کار های چاپی، سفارش طبق تاریخ اعلام شده داخل فرم تاییدیه آماده شده و مسئول ارسال با شما تماس خواهد گرفت و پس از هماهنگی آدرس، سفارش شما با پیک رایگان ارسال خواهد شد.

اطلاعات مورد نیاز برای ثبت سفارش و ارسال پیش فاکتور عبارت است از :

  • نام و نام خانوادگی سفارش دهنده
  • نام شرکت یا مجموعه
  • شماره تماس همراه و ثابت
  • آدرس

همچنین ارسال فایل آماده چاپ و یا در صورت نیاز به طراحی لیبل ، اطلاعات مورد نیاز جهت درج در لیبل  ( متن ، فایل با کیفیت لوگو  ، توضیحات  )

چاپ لیبل و برچسب

توجه داشته باشید برای چاپ لیبل و برچسب شما باید اطلاعات کافی درباره نوع برچسب سفارشی که مد نظر دارید داشته باشید.

در همین راستا می‌توانید با برقراری تماس با همکاران ما اقدام به دریافت مشاوره درباره انواع لیبل و برچسب نمایید و بهترین گزینه را انتخاب کنید.

در قسمت پایین می‌توانید با انواع خدمات ما در ضمینه چاپ لیبل و برچسب آشنا شده و به راحتی انتخاب کنید.

تمامی خدمات ما

برچسب ژله ای

لیبل ژله ای دارای برجستگی است و برای معرفی لوگوی شرکت و بر روی محصولات، قطعات، هدایای تبلیغاتی، سررسید ها و … چسبانده می‌شود. 

برچسب ژله ای

هولوگرام

لیبل هولوگرام از قدرت تخریب بالایی برخوردار است و پس از چسباندن در صورت تلاش برای کندن لیبل ، این لیبل ها از خودشان اثر به جا می‌گذارند.

هولوگرام

برچسب اموال

برچسب اموال شبرنگ اصل می‌باشد که حالت خردشوندگی دارد لیبل اموال از چسبندگی بالایی برخورداراست. لیبل اموال به صورت تکه تکه جدا می‌شود.

برچسب اموال

لیبل فلزی

به صفحات فلزی که اطلاعاتی روی آن چاپ و یا حک می‌شود پلاک فلزی گفته می‌شود. که معمولا از جنس استیل یا آلومینیوم و یا برنج می‌باشد.

پلاک فلزی

لیبل شیشه ای

لیبل شیشه ای یا لیبل شفاف (transparent ) برچسبی است ضد آب از جنس نایلون که هر جا چسبانده شود پس زمینه خود را نشان می‌دهد.

لیبل شیشه ای

لیبل PVC

لیبل pvc،از جنس پلاستیک (پلی پرو پلین) بوده و به این دلیل ضد آب می‌باشد.  لیبل پی وی سی قابلیت انعطاف پذیری بالایی را داراست.

لیبل PVC

لیبل گچی

برچسب گچی به هیچ وجه یک تکه از سطحی که به آن چسبیده جدا نمی‌شود، بلکه هنگام جدا نمودن، کاملا تکه تکه و خورد می‌شود.

لیبل گچی

لیبل وید اثرگذار

برچسب وید چسبندگی بالایی دارد و در صورت جدا نمودن از محلی که به آن چسبیده مخدوش می‌شود و عبارت وید (void) و یا باطل شد ظاهر می‌شود.

لیبل وید اثرگذار

برچسب متالایز

برچسب متالایز لیبلی بر پایه فلز است که در دو نوع مات و براق در رنگ های نقره ای و طلایی موجود می‌باشد. لیبل متال در مقابل حرارت مقاوم می‌باشد.

برچسب متالایز

بج سینه

اصطلاح بَج سینه یا همان نشان سینه نماد و نشانی از پایبندی اشخاص به نهاد و سازمان و موسسه خود است که بر روی لباس نصب می‌شود.

بج سینه

چاپ لیبل شبرنگ

لیبل شبرنگ حالت نرم و انعطاف پذیری دارد لذا بر روی سطوح ناصاف به راحتی می‌چسبد. لیبل شبرنگ رفلکس زیبایی در برابر تابش نور دارد.

چاپ لیبل شبرنگ

برچسب گارانتی

برچسب گارانتی یا صورت برگه جدا چاپ می‌شود و همراه محصول ارائه می‌شود و یا به صورت برچسب روی محصول چسبانده می‌شود.

برچسب گارانتی

پلاک دستگاه صنعتی

هر محصولی نیاز به مشخصات برای نشان دادن امکانات دستگاه و یا سازندگان آن دارد. پلاک فلزی برای تابلو مشخصات، علائم راهنما، می‌باشد.

پلاک دستگاه صنعتی

لیبل پارکینگ مسکونی

لیبل پارکینگ ماشین یا مجتمع مسکونی که از داخل شیشه ماشین چسبانده و از بیرون خوانده می‌شود. پشت این لیبل ها برای خوانایی بهتر سفید می‌باشد.

لیبل پارکینگ مجتمع مسکونی

برچسب عوارض خودرو

برچسب عوارض خودرو که از داخل شیشه ماشین چسبانده و از بیرون خوانده می‌شود. پشت این لیبل ها برای خوانایی بهتر سفید می‌باشد.

برچسب عوارض خودرو

پلاک استیل منزل

پلاک فلزی منزل از جنس استیل ضد زنگ تولید می‌شود، جهت ماندگاری بالا متن چاپی به صورت حک و ایجاد عمق همچنین رنگ ریزی کوره ای می‌باشد.

پلاک فلزی منزل

برچسب پلمپ

برچسب پلمپ قابلیت تخریب دارد بر روی جای پیچ ها، قطعات الکترونیکی مانند باطری و … چسبانده می‌شود تا شرایط گارانتی و پلمپ را ایجاد کند.

برچسب پلمپ

لیبل اموال فلزی

پلاک اموال فلزی از جنس استیل و دارای شماره سریال، بارکد می‌باشند که جهت شماره گذاری اموالی که در شرایط سخت به کار می‌روند، استفاده می‌شود.

پلاک اموال فلزی

مارک پلی استر

مارک پلی استر برجسته است معمولا برای معرفی لوگوی شرکت و بر روی محصولات، قطعات، هدایای تبلیغاتی، سررسید ها و … استفاده می‌شود. 

مارک پلی استر

لیبل و مارک برنجی

پلاک برنجی از جنس فلز برنج ضد زنگ می‌باشد و در مکان هایی استفاده می‌شود که رطوبت زیادی وجود دارد، به علاوه این پلاک ها زیبایی خاصی دارند.

پلاک و مارک برنجی

لیبل استیل رنگی

پلاک از جنس استیل می‌باشد و چاپ به صورت حک و گود شدگی بر روی پلاک بوده که رنگ ریزی بصورت مجزا و در چن رنگ انجام می‌شود. 

پلاک استیل رنگی

سایر مقالات