پلاک فلزی

به چاپ و حک بر روی سطح صاف صفحات فلزی، پلاک فلزی گفته می‌شود. چنانچه پشت پلاک چسب دوطرفه چسبانده شود به آن لیبل فلزی گفته می‌شود. نیاز به پلاک سازی در نشان دادن اطلاعات مهم و ماندگار بسیار به چشم می‌خورد. شرکت ها و مجموعه های بزرگ و کارگاه های کوچک برای ثبت اطلاعات دستگاه ها، معرفی مجموعه، اطلاعات تماس، و آنچه نیاز می‌باشد به خریدار و یا اپراتور و تعمیرکار نشان داده شود از روش پلاک سازی بهره می‌برند.

تولید پلاک فلزی

مصرف کنندگان پلاک یا مارک فلزی مجموعه گسترده‌ای از مشتریان را شامل می‌شود. زیرا هر محصول نیاز به مشخصات برای نشان دادن امکانات دستگاه و یا سازندگان آن دارد. اما پلاک فلزی برای شماره گذاری، تابلو مشخصات، علائم راهنما، تبلیغات و خیلی موارد دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد . طراحی، اجرا و ساخت انواع مارک فلزی تبلیغاتی و پلاک حاوی مشخصات، توسط مائده دیزاین انجام می‌گیرد. این مجموعه تولید کننده پلاک فلزی از صفر تا صد می‌باشد.

انواع پلاک استیل

انواع پلاک استیل ، پلاک استیل راهنما، پلاک استیل شماره سریال، پلاک استیل مشخصات دستگاه، پلاک استیل ظرفیت، پلاک استیل فنی، پلاک فلزی تبلیغاتی استیل، برنجی و  آلومینومی می‌باشد .

پلاک فلزی در سایز‌ها و ضخامت‌های مختلف که غالبا ضخامت مطلوب مشتریان، ضخامت 0.6 میلی متر است تولید می‌شود.

درمجموعه مائده دیزاین تولید انواع پلاک با ضخامت ها و طرح های مختلف به صورت کاملا تخصصی انجام می‌پذیرد، شما مشتریان گرامی می‌توانید با برقراری تماس لا همکاران ما اقدام به ثبت سفارش کنید.

پلاک فلزی

انواع مختلف جنس های پلاک به موارد زیر تقسیم می‌شود:

  • پلاک برنجی
  • پلاک استیل نگیر طلایی براق 
  • پلاک استیل نگیر نقره ای براق
  • پلاک آلومینیومی

 

  • پلاک نگدار
  • پلاک استیل نگیر طلایی مات
  • پلاک استیل نگیر نقره ای مات
  • پلاک استیل بگیر

ورق های استیل مات یا همان خشدار دارای سطحی بافت دار و مات هستند که نور را منعکس نمی‌کنند. اما ورق های استیل براق از شفافیت بسیار بالایی برخورداند و مانند آینه تصاویر و نور را منعکس می‌کنند.

هردو مدل استیل از کیفیت یکسانی برخوردارند و تفاوتی از حیث کیفیت متریال با هم ندارند و استفاده از هرکدام آنها بسته به شرایط مصرفی شما امکان پذیر است.

برای دریافت راهنمایی و مشاوره بیشتر با شماره های مجموعه تماس حاصل فرمایید و مشاوره دریافت کنید.

نمونه پلاک فلزی

لیبل فلزی

لیبل فلزی پلاک‌هایی می‌باشند که پشت آنها چسب دو طرفه وجود دارد و بنا به درخواست مشتری تولید می‌شود و در جاهایی مورد استفاده قرار می‌گیرد که امکان پیچ و یا پرچ نمودن وجود نداشته باشد. چسب دو طرفه مورد استفاده برای پشت پلاک ها از بهترین چسب های دوطرفه موجود در بازار می‌باشد که از کیفیت چسبندگی بالایی برخوردار است.

موارد استفاده پلاک فلزی

موارد استفاده پلاک استیل

پلاک فلزی حاوی مشخصات به منظور ثبت مشخصات دستگاه‌ها، اطلاعات فنی

ساخت انواع پلاک استیل شیمیایی(اسید شوی)، پلاک برجسته، پلاک چاپ لیزری، پلاک چاپ دیجیتال

پلاک فلزی با قطر 0/4 تا 2 میل

انواع پلاک استیل راهنما، پلاک استیل شماره سریال، پلاک استیل مشخصات دستگاه، پلاک استیل ظرفیت، پلاک استیل فنی

پلاک شناسنامه ماشین آلات صنعتی و تجهیزات

پلاک شماره مورد استفاده در واحدها

پلاک فلزی نصب شده بر روی ماشین‌های اداری

پلاک فلزی نصب شده بر روی مبلمان اداری

ساخت انواع پلاک استیل طبق سفارش مشتری

ساخت پلاک شهرداری، پلاک کد پستی، پلاک فلزی اموال

انواع پلاک استیل ساده و برجسته جهت کارخانجات و شرکت‌های تولیدی-صنعتی

ساخت پلاک شناسایی محصولات تولیدی با چاپ سریال و سال ساخت

پلاک استیل بگیر – پلاک استیل نگیر چیست؟

استیل بگیر یعنی آهنربا به آن می‌چسبد و مناسب مکانهای مرطوب نیست و در جاهایی که با آب برخورد دارد نباید از این نوع استیل استفاده شود.

استیل نگیر استیلی است که آهنربا به آن نمی‌چسبد و استیل واقعی بوده و آب و رطوبت هیچ تاثیری روی آن ندارد که به آن استیل ضدزنگ نیز می‌گویند و در جاهایی که پلاک فلزی با آب و رطوبت برخورد دارد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پلاک های بگیر و نگیر از جهت قیمتی با هم متفاوتند و در تیراژ های بالا این مورد خیلی به چشم می‌آید، پس به این موضوع دقت کنید که قیمت پایین گاهی اوقات بسته به جنس مورد استفاده می‌باشد.

در ظاهر استیل بگیر و نگیر فرقی با هم ندارند، و فقط از طریق آهنربا می‌توان تشخیص داد.

پلاک آلومینیوم

 

پلاک آلومینیوم

پلاک آلومینیوم نوع دیگری از پلاک فلزی می‌باشد که در صنعت مورد استفاده قرار می‌گیرد، این پلاک ها که از ضخامت کمتری برخوردارند به راحتی خم شده و با دست شکل می‌گیرند، این پلاک ها که به صورت چاپی تولید می‌شوند و امکان چاپ اسید شور بر روی آنها وجود ندارد گود رفته نیستند و رنگ بر روی سطح آنها می‌نشیند، همچنین این نوع پلاک سبک بوده و نسبت به استیل قیمت کمتری دارد.

تگ کابل استیل

تگ کابل استیل پلاک های استیل ضدزنگ می‌باشد که اطلاعات متغیر روی آن چاپ می‌شود.

این اطلاعات متغیر معمولا یک فایل اکسل می‌باشد که توسط کارفرما ارائه می‌گردد و بعد از ساخت و چاپ جهت شماره گذاری کابل ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

روش تولید تگ کابل ها یا همان پلاک نگدار تفاوت خاصی ندارد از جهت تولید و تنها تفاوت در برامدگی های دو طرف پلاک است که با دستگاه های پرس ایجاد می‌شوند.

این پلاک ها با بست های فلزی به کابل ها بسته می‌شوند و حاوی اطلاعات متغیر نمایش دهنده هستند.

تگ کابل استیل

جهت مشاهده نمونه بیشتر پلاک فلزی روی لینک مقابل کلیک نمایید